עיצוב, פיתוח ושדרוג גינות

 
 
 
 
אנו מעצבים גינות בהתאם לצרכי הלקוח, קשובים לבקשות ומספקים פתרונות המתאימים לתנאי השטח מבחינת שעות השמש הקיימות והשטחים בתנאי צל חלקי או מלא. לוקחים בחשבון את הגינה בעוד כמה שנים, כאשר הצמיחה תהיה בשיאה. אנו מאמינים בשתילה נכונה, פחות צפופה, ורוצים להמנע מהוצאת צמחייה מיותרת אחרי כשנה כשהגינה כבר מפותחת יותר, לכן אנו לוקחים את המידות הנכונות בין צמח לצמח.

שיחים, מטפסים ועצים, יש לחשב מרווחי שתילה שיספקו לצמחים את מלוא האפשרות לצמוח. אפשר לצמצם רווחים גם בהמשך. כך אנו חוסכים בקניית צמחים מיותרים, שבסופו של דבר נעקרים מחוסר מקום להתפתח.
אנו נותנים עדיפות לעצים בעלי שורשים לא אלימים, שגורמים לנזקים מאוחר יותר.
אנו נוטים להשתמש בשלושה צבעים בכל אזור, כדי למנוע עומס של צבעים במקום אחד. אנו משלבים פרחים עונתיים ליצירת צבע בכל עונה, ובנוסף לכך צמחים רב שנתיים בעלי צבעים חזקים ופריחה שופעת.
 
מקצועיות, אדיבות והרבה הרבה אהבה
 
 
 

שיקום גינות

 
 
אנו משתמשים בשלד הגינה הקיים, משאירים את העצים הטובים שלא מזיקים, גוזמים ועוקרים שיחים ועצים מיותרים. אנו בוחרים – בשיתוף עם הלקוח – במשתלה בהמלצתנו, ונותנים ללקוח להיות שותף בבחירת הגינה האישית שלו.
 
תמונת לפני ואחרי מאחד הפרוייקטים שלנו!
דשא מסוג דרבן גראס שפשוט עושה קסמים ושומר על מרקם צפוף גם בחורף!
ניתן לשתול עצי פרי ולהינות מפרותיהם במשך השנה ולהוסיף ערוגות פרחי רקפת, אמנון ותמר לע הארי ועוד פרחים רבים ויפים
 
 
 
 
 
לפני
 
 
 
אחרי
 
אחרי
 
 
 
 
 
 
 
 

הגן הפורח כל השנה בתמונות

 
 
 
 
shovel1
 
עבודה מקצועית תוך עמידה בזמנים, מומלץ.
 
מוטי שפירא
 
 
 
shovel1
 
הפכתם את הגינה שלי מאסון לגן פורח. תודה
 
סיוון סייג
 
 
 
shovel1
 
יונה, תודה רבה על הייעוץ ועל עבודה הקשה שהשקעתם בגינה שלנו
 
משפחת כהן
 
 
 
shovel1
 
ממליצה בחום. עבודה מצויינת. יעילה וזריזה - יצא מקסים!
 
האדלרים
 
 
 
 
 
 
 
תהליך עיצוב הגינה אינו רק תהליך ויזואלי ששם דגש על איך הגינה תראה. בתהליך זה יש שיקולים בוטניים, הנוף המקומי והקו העיצובי כפי שבעלי הבית רואים אותו.
 
 
 
הגינה שלך היא זירה חיה נושמת, העשבים והמזיקים הגדלים לאורך הזמן, מצריכים מעקב שוטף וניקוי קבוע, על מנת שלא יזיקו לצמחיה הרצויה והבריאה.

 
 
 
דק ידוע כאלמנט עיצובי שמשדרג כל גינה ומשרה בה אוירה כפרית ויוקרתית. תכנון בטרם התקנת דק, מצריך עבודה של איש מקצוע שכן התקנה של דק משתנה מתשתית אחת לשנייה.
 
 
 
לאחר שנבחר את סוג הדשא המתאים עבורכם, נכין את הקרקע. נדאג ליישר ולשטח אותה, לנקות מעשבים ולפזר מצע מתאים (בד חונק שורשים). את הדשא נתקין עד קבלת מראה אחיד, מעוצב וטבעי.
 
 
 
אנו בוחרים את תאורת הגן על פי טעמו של הלקוח ובהתאם לגינה עצמה, לדים צבעוניים, גרילנדות, ספוטים על עצים ועוד. הבחירה בגופי התאורה היא חלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה.